Kulturotwórcza funkcja gier
Gry wobec czasów kryzysu
 

Zaloguj się
 


Zgłoszenie udziału


Konferencja SKAD 2015 odbędzie się w hotelu:

NOVOTEL GDAŃSK MARINA

ul. Jelitkowska 20
80-342 GDAŃSK

Wszelkie informacje na temat lokalizacji, dojazdu i dodatkowych usług hotelowych znajdują się na stronie:

http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3375-novotel-gdansk-marina/index.shtml

Dojazd do hotelu:

 1.       samochód

Najprostszy i najszybszy dojazd do Hotelu, niezależnie od kierunku jest z obwodnicy trójmiasta (S6). Należy zjechać ulicą Spacerową (218) do al. Grunwaldzkiej (468). Na światłach skręcić w lewo w kierunku Sopotu. Na drugich światłach skręcić w prawo w ulicę Pomorską. Należy jechać wzdłuż torów tramwajowych do ronda w Jelitkowie, na którym trzeba zjechać w lewo na ulicę Jelitkowską. Po 300 metrach z prawej strony jest hotel Marina.

UWAGA! Ponieważ konferencja odbędzie się w czasie wysokiego sezonu turystycznego w Sopocie, będzie trudno zaparkować w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Hotel posiada dwa duże płatne parkingi – 30 PLN za dobę, z których warto skorzystać.

2.     pociąg

Proponujemy wysiąść na stacji Gdańsk – Oliwa. Należy przejść (150 metrów) w kierunku al. Grunwaldzkiej na pętlę tramwajową w Oliwie. Do Jelitkowa jadą tramwaje linii nr. 6 i 8. Wysiąść należy na końcowym przystanku na pętli Jelitkowo. Do hotelu prowadzi wygodna droga, ok 300m.

3.     samolot

Z lotniska im. L. Wałęsy najprościej dojechać do hotelu można taksówką.

Wybierając komunikację miejską należy zjechać do Gdańska-Wrzeszcza autobusem linii 110, następnie przesiąść się na tramwaj w kierunku Oliwy – linia 6, 8 (lub 12 – z przesiadką w Oliwie na linie 6/8). A następnie kierować się zgodnie we wskazówkami w p.2.

Można także zjechać do Gdańska-Wrzeszcza korzystając z pociągów PKM i dalej jak wyżej. Rozkład jazdy można znaleźć tu: http://www.pkm-sa.pl/glowna/iluminacja/